Odśnieżanie, usuwanie sopli

lod

Zalegający śnieg stanowi obciążenie dla konstrukcji nośnej każdego dachu. Dlatego należy kontrolować jego ilość i systematycznie usuwać nadmiar pokrywy. Odśnieżanie dachu to ustawowy obowiązek każdego właściciela lub zarządcy budynku, za którego zaniechanie grożą kary. Czynność ta jest ważna z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkowników budynków oraz osób znajdujący się w jego pobliżu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy kompleksowe odśnieżanie dachów i usuwanie sopli przy użyciu specjalistycznych podnośników koszowych. Wszystkie usługi realizujemy sprawnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, działając na terenie całego województwa łódzkiego, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast, jak Łódź, Zduńska Wola, Sieradz i Pabianice.

Gwarantujemy profesjonalne usługi w zakresie usuwania nagromadzonych opadów z powierzchni pokrytych papą oraz tradycyjnymi wyrobami budowlanymi, usuwania nawisów oraz lodowych sopli. Wykonujemy prace porządkowe w budynkach użytkowych, mieszkalnych oraz obiektach przemysłowych na terenie całego województwa łódzkiego, ze szczególnym uwzględnieniem miast takich jak: Łódź i Pabianice.